Cześć, nazywam się Justyna!

 

Jest mi przeogromnie miło, że tu jesteś i poświęcasz mi chwilę swojego czasu.

Kocham życie! I może właśnie dlatego potrafię czerpać radość z najdrobniejszych rzeczy, które spotykam na swojej drodze. Uwielbiam naturę, zapach lasu, śpiew ptaków i bose wędrówki po łące. Lubię też gotować, pieczenie ciast to mój sposób na relaks, zaś muzyka i podróżowanie najbardziej mnie inspirują, odprężając zarazem ciało i umysł.

Fotografie były bliskie mojemu sercu od zawsze. Jednym z moich ulubionych zajęć w dzieciństwie było oglądanie zdjęć, mogłam godzinami wpatrywać się w stare, rodzinne albumy oraz inspirujące fotografie znanych artystów. Gdy jako dziecko dostałam od rodziców swój pierwszy aparat, wiedziałam, że to będzie kiedyś, główne narzędzie mojej pracy. Pasja patrzenia na świat kadrami pochłaniała mnie bez reszty, a aparat miałam zawsze pod ręką. Na mojej drodze do bycia fotografem pojawiły się również studia poligraficzne, a wiedza o barwie i druku jest dla mnie dodatkowym wsparciem w pracy.

Dziś robienie zdjęć daje mi najwięcej radości i satysfakcji. W fotografii cenię naturalność, klimat i emocje, które zatrzymuje na długie lata tworząc najlepsze wspomnienia. Przez swoje zdjęcia chcę dawać uśmiech, wzruszenie, ale przede wszystkim chcę nimi opowiadać historie, Wasze – te najpiękniejsze, jedyne i niepowtarzalne ; )
Temat ślubów oraz emocji związanych z tym wyjątkowym dniem jest bardzo bliski mojemu sercu.  Od całkiem niedawna, sama jestem żoną Kamila,  który jest moim największym wsparciem w życiu prywatnym oraz zawodowym. To on często towarzyszy mi podczas realizacji ślubnych jako drugi fotograf.

Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale dojadę do Ciebie w każdy zakątek Polski.
Uwielbiam kawę… i chcę się jej z Tobą napić! : )

 


STWÓRZMY RAZEM TWOJE

NAJPIĘKNIEJSZE

WSPOMNIENIA